OBCHODNÍ ZÁSTUPCE | FACILITY A ÚKLIDOVÉ SLUŽBY

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
37 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
16-23-372742
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Oblast úklidových služeb, facility managementu a bezpečnosti aktuálně zaznamenává velký růst poptávky, a proto hledáme pro stabilní společnost OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE pro Moravu a Vysočinu.

Jsi aktivní obchodník a baví tě oblast služeb? Chceš se podílet na tvorbě dobrého jména již zavedené firmy? Potom čti dál:

Co budeš mít na starosti?

  • akvizice nových klientů, aktivní vyhledávání, reference
  • nabídka služeb - uklidové práce, bezpečnostní služba, speciální služby
  • zpracování cenových nabídek (v kooperaci s asistentkou a obchodním oddělením)
  • účast na rozjedu nových projektů a jejich koordinace
Požadavky

Jaké předpoklady hledáme?

  • SŠ vzdělání - nejlépe technického směru
  • alespoň krátká obchodní zkušenost, zkušenost z oblasti facility managementu a podobných oborů
  • obchodní duch je jasnou podmínkou :)
  • časová flexibilita
  • ochota cestovat v rámci celé Moravy a Vysočiny, v lokalitách a obchodních strategiích budeš mít volnou ruku, time management si řídíš sám
  • ŘP sk. B
  • výhodou bude znalost AJ
Benefity
  • vlastní organizace času a práce
  • motivující provize
  • účast na rozjezdu nových projektů
  • roční bonus
  • mobil, notebook, auto
  • možnost HO