OBCHODNÍ ZÁSTUPCE | ELEKTROTECHNIKA | vhodné i pro juniory

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
50 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
16-23-398994-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi rád pánem svého času? Chceš pracovat v otevřeném prostředí, kde za Tebou stojí Tvé výsledky, nikoliv podrobné reporty, hlášení a KPI's? Máš zkušenosti s PRODEJEM technického produktu NEBO zkušenosti z technicky zaměřené pozice a láká Tě obchod?

Hledáme obchodního zástupce pro společnost zabývající se distribucí zařízení z oblasti elektroniky.

POZICE JE VHODNÁ I PRO kandidáty zkušené v oblasti elektroniky, strojírenství nebo výrobního inženýrství bez praxe v OBCHODU.

Čeká Tě:

  • udržování stávajících obchodních vztahů
  • akvizice nových zákazníků
  • tvorba nabídek na míru
  • reporting do zahraničí
  • práce převážně v terénu (4 dny v týdnu)
  • samostatná organizace práce

Oblast působení: Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Vysočina, Jihomoravský, Zlínský a Moravskoslezský kraj + okrajově SR

Pozice je vhodná o pro kandidáty s technickou praxí (elektro/strojní) bez zkušenosti v Obchodě!

Požadavky
  • komunikativní AJ (komunikace s dodavateli, reporting do zahraničí)
  • zkušenosti v obchodě, account managementu, business developmentu (alespoň 1 rok - možné nahradit technickou zkušeností z oboru v oblasti elektroniky, strojírenství nebo výrobního inženýrství)
  • zkušenost s technickým produktem (elektro výhodou)/technické myšlení
  • výborné komunikační schopnosti
  • schopnost samostatné organizace práce
  • obchodní duch, zapálení a tah na branku
  • Řp. sk. B
Benefity
  • Automobil k soukr. použití
  • Stravenky
  • Fin. bonusy
  • Home office
  • Flexibilní pracovní doba