OBCHODNÍ ZÁSTUPCE | ELEKTROINSTALAČNÍ MATERIÁL

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
19-23-396317-9
Popis pozice

Vyznáte se v elektroinstalačním materiálu? Jste duchem obchodník?

Pak nám pošlete svůj životopis!

Máme tu pozici OBCHODNÍK ELEKTROINSTALAČNÍCH MATERIÁLŮ

Vaši náplní práce bude:

  • Prezentace zboží zákazníkům
  • Poskytování informací o charakteristikách a funkcích zboží
  • Podpora prodeje
  • Vedení evidence a obchodní dokumentace
  • Prodej elektroinstalačního materiálu
  • Péče o stávající zákazníky a akvizice zákazníků nových
  • Obchodní činnost a podpora e-commerce
Požadavky
  • Znalost elektroinstalačního materiálu nebo vzdělání v oboru elektro či elektromechanik
  • Znalost MS Office (Word, Excel)
  • Výborné komunikační schopnosti
  • Proaktivní přístup
  • Řidičský průkaz - skupina B
Benefity
  • 5 týdnů placené dovolené (týden placené dovolené navíc)
  • Stravenkový paušál 136 Kč/den
  • Cafeterie
  • Provize z prodeje (neomezený strop)
  • Příspěvek na penzijní připojištění a na životní pojištění
  • Služební vozidlo, mobilní telefon, notebook
  • Možnost podílení se na zajímavých mezinárodních projektech
  • Výrobky a služby společnosti se slevou pro zaměstnance
  • Předpoklad dlouhodobé spolupráce (po 3 letech další dny dovolené navíc)
  • Nástup možný ihned, nebo dohodou
  • Působnost: region Praha