OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - CZ&SK | FOTOVOLTAIKA | PRAHA | IČO

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
30 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
2-23-356132
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zájem podílet se na rozvoji a šíření obnovitelných zdrojů a smart technologií?

Pro našeho klienta, společnost projektující fotovoltaické elektrárny jak pro rodinné domy, tak pro komerční objekty,

hledáme vhodné kandidáty na pozici:

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - CZ&SK | FOTOVOLTAIKA | PRAHA

Náplň práce:

Každodenní komunikace se zákazníky B2B segment (instalační firmy, velkoobchody) a dodavatelé

Zpracování nabídek / objednávek

Spolupráce na veletrzích

Podpora obchodnímu řediteli v prodejních i mimo prodejních funkcích

Péče o stálé zákazníky

Online sales; Telesales; práce převážně z kanceláře

Požadavky

Vzdělání v oboru elektro nebo praxe s fotovoltaikou

Anglický jazyka na komunikativní úrovni (denní komunikace)

Zkušenost s prodejem, ideálně B2B segment

Znalost MS Office

Samostatnost

Zájem o obnovitelné zdroje, životní prostředí

Příjemné vystupování

Přesný, spolehlivý a flexibilní

Hledáme ambiciózního kandidáta, trpělivého a ochotného se učit

Benefity

Atraktivní balíček s neomezenými bonusy

Provize z obratu

Jsme: mac friendly, dog friendly

Mezinárodně orientované pracovní prostředí v rozvíjející se společnosti

Školení a rozvoj