OBCHODNÍ ZÁSTUPCE ČR A SR | SLUŽEBNÍ AUTOMOBIL

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
50 000 - 80 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
5-23-402969-3
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste zkušený obchodník tělem i duší? Vyhovuje Vám flexibilní pracovní doba? Chcete se pohybovat na českém a slovenském trhu?

Tak se nám neváhejte ozvat! Aktuálně hledáme zkušeného OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE do dynamické společnosti, která se specializuje na luxusní wellness produkty a koupelnové vyvabení.

Co bude Vaší náplní?

  • aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • péče o stávající zákazníky a rozvoj další spolupráce
  • prezentace produktů a odborné poradenství
  • příprava a vyjednávání obchodních podmínek
  • sledování aktuálních trendů a novinek
  • úzká spolupráce s marketingem a týmem prodeje
Požadavky
  • praxe na obdobné pozici
  • velmi dobrá komunikativní a prezentační schopnost
  • komunikativní znalost AJ
  • výhodou znalost české a slovenského trhu
  • ŘP skupiny B (aktivní řidič)
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • 13. mzda
  • flexibilní pracovní doba
  • homeoffice