OBCHODNÍ ZÁSTUPCE | B2B | ZAHRANIČÍ

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
6-23-356311
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš praxi v ZAHRANIČNÍM obchodě? B2B?

Akvizice jsou Tvůj denní chléb?

Znáš prostředí výrobní firmy a ovládáš AJ nebo NJ - TAK PAK HLEDÁM PŘESNĚ TEBE!

  • Nabízím příležitost být součástí úspěšného rodinného podniku.
  • Budeš pravou rukou majitele, který Ti dá plnou zodpovědnost za Tvé obchodní plány.
  • Akvizicím se meze nekladou. (Evropa)
  • Dostaneš i portfolio stávajících klientů.

Pokud miluješ obchod, zahraniční obchod, akvizice, pak není co řešit.

Pak se mi ozvi, ráda Ti řeknu víc! barbora.zackova@grafton.cz

Nabízím: férového šéfa + možnost 100% seberealizace = skok v kariéře dopředu!

Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • NJ/AJ - budete komunikovat se zahraničními klienty
  • Praxe v obchodě - AKVIZICE NUTNÉ! (3-5 let)
  • Praxe ve výrobní společnosti - preferujeme
  • Řid.pr.sk. B - ochota cestovat do zahraničí
  • Proaktivita, zodpovědnost - aktivní obchod - nikdo Tě za ručičku vodit nebude
  • Férovost
  • Místo výkonu práce: Pelhřimov + cestování po Evropě
  • Rodinná firma - možnost debaty o náplni práce dle praxe a Vašich možností
  • Časová flexibilita
  • Provize z prodeje
  • Předpoklad profesního růstu a tvorby vlastního obchodního týmu