OBCHODNÍ ZÁSTUPCE | AUTO

Obor
Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Práce z domu
Částečná práce z domu
Referenční číslo
7-23-401544-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Obchoďáci, tohle je šance pro vás! Hledáš práci, kde projedeš celé Čechy, denně budeš v kontaktu s lidmi a využiješ své obchodní dovednosti? Angličtina není tvou silnou stránkou, proto hledáš pracovní uplatnění, kde nebude potřeba?

Hledáme OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE pro oblast Čech:

  • Z 80% péče o stávající klienty
  • Zajišťování jejich potřeb, požadavků
  • 20% akvizice, ale nic hrozného! :-)
  • Podpora při veletrzích a prodejních akcí
  • Spolupráce při vývoji nových výrobků

Chceš být součástí velmi stabilní firmy s dlouholetou tradicí? Pošli nám svůj životopis! :-)

Požadavky
  • Min. SŠ vzdělání
  • Praxe obchodního zástupce min. 2 roky
  • Řidičský průkaz sk. B - ochota cestovat
  • Komunikativnost a příjemné vystupování
  • Znalost cizího jazyka VÝHODOU
Benefity
  • Služební auto i pro soukromé účely
  • Notebook, telefon
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Prémie