OBCHODNÍ ZÁSTUPCE |AKVIZICE| SLUŽEBNÍ AUTO

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
55 000 - 70 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Referenční číslo
9-23-405831-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenost jako obchodní zástupce/manažer technického produktu?

Máte zkušenosti v oblasti akvizic a schopnost aktivně se podílet na identifikaci a realizaci nových akvizičních příležitostí?

V tom případě je tato pozice přímo pro vás!

Chcete pracovat pro českou firmu se zajímavým produktem a perspektivní budoucností být plánem svého času?

Na pozici OBCHODNÍHO MANAŽERA/ZÁSTUPCE bude vaším úkolem:

  • vyhledávání nových obchodních příležitostí, akvizice
  • participacena tvorbě cenových kalkulací a technických nabídek
  • vedení obchodních zakázek a příležitostí
  • správadat v interním systému
  • starost o stávající klienty
  • spravovat území v plzeňském, karlovarském a jihočeském kraji.
Požadavky
  • technické vzdělání nebo praxe s technickým produktem
  • zkušenost s akvizicemi
  • zkušenost jako obchodní manažer/zástupce
  • komunikativní schopnosti
  • ŘP.B
  • PC, MS Office na uživatelské úrovni
  • znalost zabezpečovacích systémů výhodou
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • vlastní organizace pracovního týdne
  • stravenky
  • firemní akce
  • roční odměny
  • školení, vzdělávání
  • Multisport karta
  • stabilní česká firma
  • služební notebook, mobil
  • služební vůz