OBCHODNÍ ZÁSTUPCE | 60 - 80 000 Kč | Morava

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
60 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
16-23-383166-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste "kovaný/á" v obchodu a Morava je Váš rajón? Máte zkušenost s prodejem komodit pro výrobní společnosti?

Hledáme zkušeného obchodního zástupce, kterého baví akvizice a hunting. Na oplátku můžeme nabídnout nadprůměrné mzdové ohodnocení, automobil v nadstandardní výbavě k soukromým účelům a volnou ruku v organizaci práce.

Co tato role obnáší?

  • aktivní získávání nových obchodním příležitostí
  • péče o stávající portfolio zákazníků
  • sledování konkurence a trhu
  • spolupráce s ostatními odděleními v rámci realizace obchodu
  • finanční řízení portfolia - analýzy, výsledky, reporting
Požadavky

Co by Vám nemělo chybět?

  • Prokazatelná zkušenost s obchodem v oblasti logistiky/přepravy/či s prodejem komodit ve výrobní oblasti
  • Obchodní duch a tah na branku
  • Výborná sebeprezentace
  • Schopnost komunikace v AJ
  • Chuť si dobře vydělat :)
Benefity
  • Služební vůz i k osobnímu využití (nadstandardní výbava)
  • Stravenky – plně hrazené zaměstnavatelem
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Slevové programy pro zaměstnance
  • Multisport karta
  • Shell karta
  • Vzdělávání – jazykové, profesní