OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
5-23-397990-3
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledá se OBCHODNÍ ZÁSTUPCE!

Nabízíme zajímavou příležitost pro ambiciózního obchodního zástupce s vášní pro strojírenství a nejlépe zkušenostmi s hutním materiálem. Hledáme nového kolegu, který bude mít za úkol rozšiřovat naše obchodní aktivity na trhu.

Pokud tě pozice zaujala, čti dál!

Co by Vás na pozici čekalo:

  • Tvorba obchodní strategie pro svěřený region
  • Aktivní vyhledávat nových zákazníků v přiděleném regionu
  • Služební meetingy s klienty
  • Administrativní činnost – tvorba cenových nabídek, vystavování kupních smluv, správa pohledávek
  • Pravidelný report, trendy a prodejní výsledky, plnění stanoveného obchodního plánu
Požadavky
  • Zkušenosti a znalosti v obchodní činnosti minimálně 2 roky
  • Zkušenosti v oblasti hutních materiálů, strojírenství, popř. průmyslových plastů
  • Profesionální vystupování, organizační a komunikativní schopnosti
  • Řidičský průkaz skupiny B (služební cesty)
Benefity
  • 25 dní dovolené
  • Sickdays
  • Finanční ohodnocení na základě obchodních výsledků (fix + kvartální bonusy)
  • Firemní vůz k soukromým účelům
  • Telefon a notebook
  • Příspěvek na stravování