Obchodní zástupce

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
26 000 - 100 000 Kč
Referenční číslo
19-23-382238
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Nabízíme zde skvělou příležitost pracovat jako Obchodní zástupce u společnosti, která je leaderem na českém trhu v oblasti poskytování právních informací v elektronické podobě.

Máte obchodního ducha a reprezentativní vystupování na vysoké úrovni?

Neváhejte a přihlaste se!

Popis práce:

  • prodej produktu společnosti - etablovaný právní systém/software - č. 1 na trhu
  • akvizice nových klientů, péče o stávající klienty
  • zpracování obchodních nabídek
  • prezentace produktů
  • proškolení uživatelů
  • podpora prodeje produktů
  • sledování trhu a konkurence
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání, studium a orientace v oblasti práva výhodou, znalost problematiky samosprávy vítána
  • předchozí praxe na pozici obchodního reprezentanta
  • řidičský průkaz sk.B
  • vysoké pracovní nasazení, samostatnost
  • obchodní myšlení
  • flexibilita
  • reprezentativní vystupování
Benefity
  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • odborný rozvoj a školení
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • mobilní telefon, notebook
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • finanční ohodnocení s přímou vazbou na pracovní výkon (fixní a variabilní složka)
  • notebook, mobilní telefon i pro soukromé účely
  • možnost spolupráce na ŽL
  • nástup ihned, popř. podle dohody.