Obchodní specialista s němčinou a angličtinou, vhodné i pro absolventy, Plzeň!

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
9-13-346197
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do menšího obchodního týmu v Plzni hledáme pro našeho amerického klienta kolegy, kteří se bezproblémově domluví NĚMECKY a ANGLICKY! Jde o výrobní firmu, která má ve svém portfoliu především zdravotnické pomůcky. Jste bez praxe, ale disponujete touto jazykovou kombinací? Přihlaste se a my Vám řekneme víc. Stačí poslat CV v anglickém jazyce.

Obchodní specialista bude mít na starosti:

  • péči o stávající klienty
  • vyhledávání nových klientů
  • rozvíjení obchodní strategie
  • reporting, zaznamenávání a analýzu prodejních výsledků
  • v případě nutnosti cesty za zákazníkem i do zahraničí
  • řešení zákaznických požadavků a stížností
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání
  • NĚMČINA na úrovni B2, komunikativní úroveň angličtiny
  • ochota pracovat v malém týmu
  • pro-aktivní přístup, příjemné vystupování, komunikativnost
  • pro-zákaznikcý duch
  • středně pokročilá úroveň MS Excel
Benefity
  • 2 dny dovolené navíc
  • stabilní finanční ohodnocení
  • bonusový finanční systém vyplácený měsíčně
  • jazykové a profesní vzdělání
  • možnosti mobility ve firmě
  • velmi přátelská atmosféra