OBCHODNÍ REFERENT/KA | Vhodné pro absolventy| PRAHA

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
40 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
19-23-398848
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chceš nastartovat svoji kariéru v obchodě? Nedělá Ti problém komunikace v angličtině?

Pošli nám životopis a zapoj se do výběrového řízení!

A teď co Tě čeká?

  • vyřizování požadavků zákazníků a dodavatelů
  • komunikace s oddělením kvality nebo výroby
  • řízení materiálu – plánování a nákup materiálu
  • podpora vedoucího prodeje/nákupu
  • řešení pohledávek/závazků v oblasti plateb
  • řízení klíčových ukazatelů výkonnosti prodejního oddělení
Požadavky
  • Zkušenosti s B2B
  • Velmi pokročilá úroveň AJ - každodenní komunikace v obchodní oblasti
  • Zodpovědnost a spolehlivost
  • Slušné a reprezentativní vystupování
  • Nebát se prezentovat před zákazníky
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat podle výsledků společnosti
  • Cafeteria
  • Stravenky
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • MultiSport karta