OBCHODNÍ REFERENT/KA s NJ

Obor
Plný úvazek
Mzda
28 000 - 38 000 Kč
Referenční číslo
7-23-388653
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do strojírenské firmy nedaleko od Budějic se hledá OBCHODNÍ REFERENT/KA s dobrou znalostí němčiny!

Co by Vás na takové pozici čekalo?

  • Daleko nebduete mít od pozice obchodního zástupce, ale komunikaci se zákazníky povedete primárně po telefonu nebo emailem.
  • Budete se podílet na řízení zákaznických projektů - od poptávky až po dodání zboží.
  • Řešit budete také případné reklamace.
  • Denně se dostanete do kontaktu se zahraničními klienty.

Pošlete nám svůj životopis a my se Vám ozveme ohledně dalších detailů :-)

Požadavky

SŠ vzdělání

Německý jazyk na komunikativní úrovni

Zkušenosti z oblasti strojírenství (technický produkt) nebo technické vzdělání

Schopnost vyjednávat

Profesionální vystupování

Benefity
  • dovolená nad rámec zákona
  • závodní stravování
  • pružná pracovní doba
  • Cafeterie
  • služební telefon
  • finanční bonusy