OBCHODNÍ REFERENT VE STROJÍRENSTVÍ

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
30 000 Kč
Referenční číslo
6-30-337412
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste technický typ?
Nebojíte se jednat se zákazníkem?
Dokážete porozumět technické dokumentaci a technickým výkresům?
Dokážete pracovat v Excelu?
Nevadí Vám občasné cesty po ČR a Evropě?
Domluvíte se AJ?

Jsme zakázková výroba a zabýváme se většími strojírenskými celky.

Na pozici obchodního referenta potřebujeme člověka, který se dokáže orientovat v technické dokumentaci a na základě požadavků od zákazníka bude schopen kalkulovat výslednou cenu. Tento člověk bude spojkou mezi zákazníkem a výrobou a bude tlumočit požadavky zákazníka. Bude hlídat termíny dodání a bude odpovídat za správnost smluvní dokumentace.

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání strojírenského směru
- AJ na komunikativní úrovni
- schopnost porozumět technické dokumentaci a číst technický výkres
- ochota k občasným cestám
- tah na branku a reprezentativní vystupování

Benefity

- závodní dotované stravování
- automobil i k soukromým účelům
- bonusy a prémie