Obchodní referent/ka zákaznického servisu

Referenční číslo
16-28-347129
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš zkušenosti s obchodem, kontakt se zákazníky a zákaznický servis Ti není cizí?

Chceš pracovat pro mezinárodní firmu, na jihu Moravy, patřící mezi špičku ve výrobě a prodeji výtahů a eskalátorů a zároveň cestovat a zdokonalovat své jazykové schopnosti?

Pokud ANO, je tohle příležitsost právě pro Tebe!

Hledáme nového kolegu na pozici Obchodní referent/ka zákaznického servisu, tvojí pracovní náplní bude:

  • komunikace a jednání se zákazníky
  • prezentace produktů a služeb zákazníkům (B2B model)
  • pravidelné cestování za zákazníky (až 20% času) - většinou zahraničí - střední Evropa
  • zpracování poptávek, nabídek
  • řešení požadavků zákazníků (předání požadavků k vyřešení a následná prezentace řešení zpět zákazníkům)
Požadavky

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání (nejlépe technického nebo ekonomického směru)
  • Praxe na na pozici obchodního referenta či v oblasti zákaznického servisu
  • Dobrá znalost AJ na komunikativní úrovni, německý jazyk velkou výhodou (schopnost samostatného jednání se zákazníky)
  • Orientace v jednání v zahraničním obchodě výhodou
  • I pro absolventy, nutné ale prokázat krátkodobou praxi ve firmě nejlépe s technickým zaměřením (na obchodní pozici nebo v zákaznické podpoře)
Benefity

Co za to nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na životní/penzijní pojištění
  • Zkrácenou pracovní dobu 7,5h
  • Jazykové kurzy