OBCHODNÍ REFERENT s NJ

Obor
Plný úvazek
Mzda
28 000 - 38 000 Kč
Referenční číslo
7-23-394935
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro středně velkou strojírenskou firmu hledáme OBCHODNÍHO REFERENTA s němčinou! Jsi to právě ty? Tak nám pošli svůj životopis!

Jak by taková práce OBCHODNÍHO REFERENTA vypadala:

  • Budeš komunikovat se zákazníky z Rakouska a Německa a řešit s nimi jednotlivé výrobní zakázky (komunikace s nimi tě čeká po mailu i telefonu)
  • Vykomunikovanou zakázku vždy zadáš do interního systému a začneš připravovat cenový návrh.
  • Budeš se zapojovat do procesu v rámci celého zhotovení zakázky - komunikovat budeš s konstrukcí, nákupem a samozřejmě výrobou.
  • Budeš kontrolovat termíny dodání.
  • Pokud zakázka nebude v pořádku, čeká tě další komunikace se zákazníkem a řešení reklamací.

Pošli nám svůj životopis nebo si o více informací zavolej na 724 404 390.

Požadavky

Velmi dobrá znalost NJ

Praxe na obdobné pozici (s technickým produktem) nebo technické vzdělání

Komunikativnost, samostatnost

Benefity

Pracovní smlouva na dobu neurčitou

Příspěvek na stravování

Dovolená nad rámec zákona