OBCHODNÍ REFERENT | ANGLIČTINA | Havlíčkobrodsko

Obor
Referenční číslo
6-23-372608
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Tvoříme tým lidí, který bude podporou pro naše zákazníky! Baví tě mluvit anglicky?

PAK HLEDÁME PŘESNĚ TEBE!!

Potřebujeme najít tým lidí, který bude podporou pro našeho obchodního ředitele.

CO BUDE TVOU NÁPLNÍ PRÁCE?

  • Komunikace se zákazníky (B2B).
  • Hodně jich je z ČR, ale protože jdeme mílovými kroky kupředu, výhledově budeme komunikovat i v cizím jazyce. Nejčastěji v AJ.
  • Zároveň budeme pracovat v interním programu. (Do kterého Tě zaškolíme!)
  • Budeme komunikovat napříč firmou (kde se všichni známe) - obchod, nákup, výroba.
  • Naší starostí budou také reklamace a různé neduhy, které se budeme snažit co nejrychleji vyřešit.

PŘIDÁŠ SE K NÁM?

Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Nebát se komunikovat v anglickém jazyce (telefon, email, Skype ...)
  • Praxe na obdobné pozici velkou výhodou - alespoň při škole brigáda, výpomoc, vše se počítá!
  • MS Office, IS Money výhodou, ne podmínkou (nebo nějaký jiný program?)
  • Ochota na sobě pracovat, vzdělávat se.
  • Dynamická, komunikativní osobnost - nebát se řešit i nepříjemné záležitosti.
  • Nemusíš mít ani řidičák - skvělá dostupnost - autobusem nebo vlakem!

Nesplňuješ všechny požadavky, ale odvaha a chuť se učit Ti nechybí?

Dej mi o sobě vědět!

  • Stabilní společnost, přes 15 let na českém trhu a pořád rosteme.
  • Po zapracování a vzájemném oťukání se - smlouva na dobu neurčitou.
  • Postupné navyšování platu !
  • Odborný/profesní rozvoj a růst.
  • Odměny.
  • Týden dovolené navíc.
  • Stravenky 80 Kč/směnu - plně hrazené zaměstnavatelem.
  • Výhodný mobilní tarif pro Vás a Vaši rodinu.