OBCHODNÍ A PROJEKTOVÝ MANAŽER | PRAHA

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
40 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
2-23-355729
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Baví Vás AV technika, informační technologie a zároveň máte zkušenosti z obchodně-technické pozice? Dělá Vám radost přinášet řešení šitá na míru, chcete vidět projekty dotažené do konce a spokojenost Vašich zákazníků?

Tady je Vaše šance!

Hledáme totiž zkušeného OBCHODNÍHO A PROJEKTOVÉHO MANAŽERA!

Co bude Vaší náplni práce:

  • vyhledávání obchodních příležitostí v ČR
  • budování vztahů se zákazníky
  • plnění definovaných obchodních cílů
  • příprava nabídek a evidence aktivních projektů
  • tvorba podkladů pro obchodní a marketingové materiály
Požadavky
  • SŠ/VŠ technické vzdělání
  • zkušenosti s obchodem z malé nebo středně velké firmy - obor AV technologie nebo IT řešení
  • znalosti z oblasti AV technologií/IT
  • schopnost plynně komunikovat v ČJ i AJ
  • dobré komunikační a prezentační schopnosti
  • chuť učit se nové věci
  • velmi dobrá znalost práce na PC
  • řidičský průkaz sk. B
Benefity
  • štědré kvartální bonusy
  • časová flexibilita
  • služební vůz i pro soukromé účely
  • jazykové kurzy
  • rodinné prostředí