OBCHODNÍ MANAŽER/KA S AJ

Lokalita
Obor
Referenční číslo
4-23-356023
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte pracovní příležitost, kde by jste uplatnili své obchodní dovednosti? Pokud Vás baví komunikace s lidmi a ještě k tomu se domluvíte anglicky, zašlete nám své CV a probereme spolu pozici detalněji.

Náplň práce:

  • získávání nových obchodních příležitostí
  • odpovědnost za projektové řízení
  • komunikace s klienty
  • zpracování podkladů
Požadavky
  • SŠ, VŠ vzdělání - technické výhodou
  • výborná znalost anglického jazyka (denní komunikace)
  • praxe v oblasti obchodu, nebo technologie
  • praxe v oblasti projektového řízení výhodou
  • znalost dalšího světového jazyka (němčina, francouzština) výhodou
  • perfektní organizační a vyjednávací schopnosti
  • flexibilita, samostatnost
Benefity
  • zázemí prosperující společnosti
  • penzijní připojištění
  • pružná pracovní doba
  • možnost cestovat
  • mobilní telefon, notebook
  • práce v příjemném nekuřáckém prostředí