OBCHODNÍ MANAŽER - služební vůz

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
50 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
4-23-368100
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme OBCHODNÍKA tělem i duší se zkušenostmi z automotive nebo podobné oblasti! Hledání nových obchodních možností, vyjednávání s klientem a adrenalin s tímto spojený je to co Vás baví? Chcete se posunout dále a hledáte novou pracovní příležitost, ale brzdí Vás nízká úroveň AJ? Na této pozici AJ nebudete potřebovat!

Náplň práce:

  • zodpovědnost za plnění obchodních cílů
  • jednání s klíčovými zákazníky a obchodními partnery
  • zodpovědnost za jednotlivé zakázky
  • vedení obchodního týmu
  • monitoring trhu a vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • pravidelný reporting
Požadavky
  • VŠ vzdělání ideálně technického směru
  • dlouholetá praxe v obchodní sféře - technické zaměření
  • zkušenost s vedením menšího týmu
  • výborné komunikační a prezentační schopnosti
  • obchodní drive
  • ochota cestovat (ČR, SR)
Benefity
  • 25 dnů dovolené
  • roční bonus
  • pružná pracovní doba
  • závodní stravování
  • penzijní připojištění
  • možnost vzdělávání, firemní školení