OBCHODNÍ MANAŽER PRO ČR a SR

Obor
Plný úvazek
Mzda
60 000 - 90 000 Kč
Referenční číslo
4-23-383085
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti s prodejem a vyznáte se v technologii potravin či krmiv?

Ovládáte anglický nebo německý jazyk?

V tom případě hledáme právě Vás! Dejte nám o sobě vědět!

Co bude Vaším úkolem:

  • pohyb v terénu (až 2-3 dny v týdnu)
  • péče o stávající klienty (75 %) a vyhledávání nových v ČR a SR (25 %)
  • odborná pomoc klientům
  • vytváření ceníků a roční plánování
  • spolupracovat s Německými kolegy, reporting obchodnímu ředitelia do Německa
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání potravinářského nebo chemického zaměření
  • praxe na obdobné pozici alespoň dva roky
  • zkušenosti z oboru potravinářství či krmiv
  • znalost práce na PC dovednosti (SAP výhodou)
  • anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni
  • velmi dobré komunikační schopnosti, reprezentativní vystupování
  • ochota cestovat v rámci ČR a SR
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
Benefity
  • kvartální bonusy dle prodeje
  • po odpracovaném roce ve firmě 13. plat (před Vánoci)
  • příspěvek na stravování (stravenky)
  • automobil i soukromým účelům
  • notebook a mobilní telefon (Iphone)