OBCHODNÍ MANAŽER | POTRAVINÁŘSTVÍ

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
60 000 - 90 000 Kč
Referenční číslo
6-23-382546
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Tak to tu ještě nebylo! OBCHODNÍ MANAŽER, obor POTRAVINÁŘSTVÍ. Jsme mezinárodní firma, žádný trpaslík a do svého týmu hledáme člověka, který je dynamický, má obchodního ducha, ovládá cizí jazyk a nebojí se toho!

Pokud máte zkušenosti s prodejem, vyznáte se v technologii potravin/krmiv a ještě k tomu obstojně ovládáte cizí jazyk, tak neváhejte a zkuste to s námi!

OBCHODNÍ MANAŽER u nás zastává velmi často práci v terénu, kde se stará o naše stávající klienty, proto je pro nás důležitá vstřícnost i časová flexibilita. Výjimkou není ani vyhledávání nových klientů a to u nás, i na Slovensku. Cizí jazyk požadujeme z toho důvodu, že budete spolupracovat s německými kolegy a podávat reporting našemu obchodnímu řediteli do Německa. Nedílnou součástí Vaší práce bude i roční plánování a vytváření ceníků našich produktů.

Přijde Ti to jako výzva? To taky je! Pojď do toho s námi a zašli nám svůj životopis!

Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání potravinářského/chemického směru
  • Praxe na pozici obchodního zástupce (alespoň dva roky)
  • Zkušenosti z oboru potravinářství či krmiv
  • Uživatelská znalost PC (zkušenost s prací v programu SAP výhodou)
  • Znalost AJ/NJ
  • Ochota cestovat v rámci ČR a SR
  • ŘP sk. B, aktivní řidič
Benefity
  • Q bonusy dle prodeje
  • Po roce ve firmě 13. plat před Vánoci
  • Automobil i soukromým účelům
  • Notebook a mobilní telefon Iphone
  • Stravenky