OBCHODNÍ MANAŽER | PLZEŇ

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
65 000 - 75 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Referenční číslo
9-23-402929-6
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenost z obchodního oddělení s přípravou obchodních nabídek a kontraktů? Rádi byste pracovali pro perspektivní společnost se zahraničními zákazníky z celého světa?

Pošlete své CV!

Na pozici OBCHODNÍHO MANAŽERA vás čeká:

  • úzký kontakt se zahraničními zákazníky a zajištění dobrých vztahů
  • zastupování společnosti během jednání s obchodními partnery
  • hledání nových příležitostí pro obchodní růst
  • vyjednávání smluvních podmínek a uzavírání kontraktů
  • zpracování obchodní strategie a její řízení v přidělených zahraničních oblastech
  • zpracování obchodních nabídek
  • formulace a prezentace obchodních návrhů
Požadavky
  • VŠ technického/ekonomického zaměření
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni (pro bezproblémovou komunikaci se zahraničními zákazníky)
  • Znalost technických produktů
  • Předchozí zkušenost v obchodním oddělení (s přípravou a uzavíráním smluv a znalost obchodně-právní dokumentace)
  • Dobrá znalost MS Office
  • ŘP. B & ochota cestovat
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • HO
  • zdravotní volno
  • závodní stravování
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Cafeteria
  • příspěvky na jazykové vzdělávání
  • další firemní a jazykové vzdělávání
  • možnost profesního i osobnostního růst