OBCHODNÍ MANAŽER | čistící stroje/čistící chemie

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
45 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
12-23-375459
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme Obchodního manažera pro Švýcarskou společnost, evropského lídra s ověřeným know-how v oboru čistící chemie/čistící stroje.

Máte zkušenosti na obchodní pozici v obdobném oboru?

Máte komunikativní znalost AJ a nebojíte se nových výzev?

Pak neváhejte a přihlašte se!

Náplň práce:

  • vyhledávání nových obchodních příležitostí (v rámci regionu Morava)
  • prodej čistící techniky - čistící stroje (prodej/pronájem/servis)
  • prodej čistící chemie + dezinfekční technologie pro COVID-19
  • sledování konkurence
  • reporting managementu
  • práce převážně v terénu
Požadavky
  • VŠ/SŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
  • zkušenosti v oboru čistící chemie, čistících strojů apod.
  • zkušenosti z obdobné obchodní pozice
  • komunikativní znalost AJ (jednání se zahraničními klienty, školení v AJ)
  • řidičský průkaz sk. B
  • silné organizační, komunikační a prodejní schopnosti
  • příjemné a reprezentativní vystupování
Benefity
  • měsíční bonusový systém
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • mobil
  • notebook
  • jistota silné společnosti a atraktivní značky (Evropský leader, silná švýcarská společnost, ověřené know-how, funkční model, důraz na ekologii)