OBCHODNÍ MANAŽER | AUTOMATIZACE | INTERNÍ LOGISTIKA

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
50 000 - 100 000 Kč
Referenční číslo
6-23-375484
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Rádi s klienty budujete dlouhodobé vztahy a máte obchodního ducha? Jste technicky zaměřený, inovativní a rád se podílíte na obchodní strategii firmy?

Pak nám zašlete svůj životopis!

Jako OBCHODNÍ MANAŽER pro švýcarskou společnost budete:

  • udržovat a rozvíjet stávající portfolio zákazníků
  • vyhledávat a vytvářet nové obchodní příležitosti
  • plánovat roční obrat jednotlivých zákazníků, tvořit a hodnotit obchodní analýzy
  • řídit své portfolio otevřených obchodních případů
  • vytvářet cenové nabídky
  • účast na výstavách a konferencích
Požadavky

Jaké znalosti a dovednosti hledáme u Vás?

  • Min. SŠ technického směru
  • Praxe na obchodní pozici se zaměřením na technický produkt podmínkou - ideálně logistika, intralogistika, sklady nebo automatizace
  • AJ na komunikativní úrovni (využijete v rámci korporace)
  • Prozákaznický přístup
  • Vynikající prezentační a organizační schopnosti
  • Ochota cestovat - v rámci ČR (oblast Jihomoravského, Zlínského kraje a Vysočina)
Benefity
  • Home office/ Flexibilní pracovní doba
  • Služební osobní automobil i k soukromému použití
  • Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • Školení v ČR a v zahraničí
  • Jazykové kurzy