OBCHODNÍ MANAŽER | AUTO

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
60 000 - 100 000 Kč
Referenční číslo
8-13-343598
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste zkušený obchodník se schopností navázat a uchovat dlouhodobé obchodní vztahy? Rozumíte technickému produktu a dokážete ho prezentovat zákazníkům i v anglickém jazyce? Jste inovativní typ a rád se podílíte na obchodní strategii firmy? Pak nám zašlete svůj životopis!

Jako OBCHODNÍ MANAŽER pro Severní Čechy budete:

  • Udržovat a rozvíjet stávající portfolio zákazníků
  • Vyhledávat a vytvářet nové obchodní příležitosti
  • Plánovat roční obrat jednotlivých zákazníků, tvořit a hodnotit obchodní analýzy
  • Řídit své portfolio otevřených obchodních případů
  • Vytvářet cenové nabídky
  • Pracovat formou homeoffice, ale většinu času strávíte u klientů
Požadavky
  • Min. SŠ technického směru, ideálně strojní zaměření
  • AJ pro vedení obchodních jednání
  • Praxe na obchodní pozici se zaměřením na technický produkt podmínkou
  • Zkušenost s projektovým prodejem min. 1 rok
  • Prozákaznický přístup
  • Vynikající prezentační a organizační schopnosti
Benefity
  • 13. plat
  • Bonusy z uskutečněných prodejů
  • Služební auto i pro soukromé účely
  • Notebook
  • Mobil
  • Pracovní doba formou homeoffice
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Hrazené firemní akce, teambuildingy