Obchodní Manager| skladovací systémy

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
50 000 - 100 000 Kč
Referenční číslo
19-23-370928
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste zkušený obchodník se schopností navázat a udržet dlouhodobé obchodní vztahy?

Rozumíte technickému produktu a dokážete ho skvěle prezentovat zákazníkům?

Jste inovativní typ a rád se podílíte na obchodní strategii firmy?

Pokud můžete odpovědět ano, tak neváhejte a pokračujte ve čtení!

Jako OBCHODNÍ MANAGER budete:

  • Udržovat a rozvíjet stávající portfolio zákazníků
  • Vyhledávat a vytvářet nové obchodní příležitosti (cca 40 % akvizice)
  • Plánovat roční obrat jednotlivých zákazníků, tvořit a hodnotit obchodní analýzy
  • Řídit své portfolio otevřených obchodních případů
  • Vytvářet cenové nabídky
  • Účast na výstavách a konferencích
Požadavky

Kdo jste?

  • Vzdělání min. SŠ technického směru
  • Praxe na obchodní pozici se zaměřením na technický produkt podmínkou - ideálně logistika, intralogistika, sklady nebo automatizace
  • AJ na komunikativní úrovni (v rámci firmy)
  • Prozákaznický přístup
  • Vynikající prezentační a organizační schopnosti
  • Ochota cestovat - v rámci ČR (oblast Praha, Plzeň, Ústecký a Jihočeský region)
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Služební automobil i k soukromému použití
  • Variabilní složka odměňování
  • Home office/ Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
  • Školení v ČR a v zahraničí
  • Jazykové kurzy