Obchodní manager | luxusní zboží

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
19-23-367455
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte již zkušenosti s přímým prodejem a retailem?

Máte zkušenosti s prodejem luxusního zboží?

Jste obchodník tělem i duší a jste výřečný/á?

Pokud můžete odpovědět ano, tak prosím neváhejte a čtěte dál!

Co bude Vaším hlavní úkolem?

  • aktivní vyhledávání potencionálních zákazníků v retailu
  • starost o klíčové zákazníky v retailu
  • osobní prodej koncovým zákazníkům (movitá klientela)
  • obchodní talent a schopnost se prezentovat budete moci předvést na pravidelných schůzkách se zákazníky
  • pravidelné informování o prodejních akcích, změnách cen, rozšíření sortimentu nebo služeb
  • podílení se na rozvoji společnosti a strategii prodeje (do budoucna např. i mimo Českou republiku)
  • reporting dosažených výsledků obchodnímu řediteli
Požadavky

Kdo jste?

  • min. SŠ vzdělání
  • prokazatelné zkušenosti v obchodní činnosti nejméně 3-5 let ideálně v hodinářském oboru nebo v prodeji klenotnického zboží či jiného luxusního zboží s chutí učit se
  • výborné obchodní dovednosti
  • zkušenost s oslovováním nových zákazníků
  • výborné reprezentativní vystupování a komunikační schopnosti
  • řidičský průkaz sk.B a ochota cestovat v rámci celé České republiky (přestože 60 % zákazníků je v Praze)
  • obrovskou výhodou bude komunikativní anglický nebo německý jazyk
Benefity
  • automobil i k soukromým účelům
  • bonusová složka ve formě % z prodeje
  • roční bonus
  • příspěvek na stravování
  • mobilní telefon a notebook
  • možnost vzdělávání se
  • práce na HPP nebo pokud někdo preferuje tak jako OSVČ