Obchodně technický zástupce - JUNIOR | vhodné pro ABSOLVENTY

Obor
Plný úvazek
Mzda
38 000 - 42 000 Kč
Referenční číslo
19-23-356771
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro českou rodinnou firmu - obchodní společnost, která je stálicí na českém trhu s přesahem do dalších Evropských i mimoevropských zemí, hledáme talentované kandidáty (ideálně absolventy s částečnou zkušeností v obchodu) na pozici:

OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE - JUNIOR

Náplň práce:

  • administrativní zajišťování agendy obchodně-technického zástupce
  • zpracovávání nabídek a objednávek
  • příprava technických podkladů pro stávající a nové projekty
  • komunikace se zákazníky
  • účast při obchodních jednáních
  • účast na školeních v oblasti plastů a obchodních dovedností
  • po zaučení samostatné vyhledávání nových potencionálních zákazníků, řešení přiřazených obchodních případů
  • práce ze začátku převážně v kanceláři
Požadavky
  • VŠ vzdělání - technický směr výhodou (nebo SŠ s praxí na obdobné pozici)
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • zkušenosti v oblasti technického prodeje, nebo zkušenost s plasty velkou výhodou
  • komunikativní schopnosti
  • uživatelská znalost práce na PC (MS Word, MS Excel, MS Powerpoint, Internet)
  • řidičský průkaz sk. B
  • místo bydliště v dojezdové vzdálenosti
Benefity
  • atraktivní platové ohodnocení
  • sick days
  • mobilní telefon
  • notebook
  • auto (k využití i pro soukromé účely po 1 roce)
  • možnost jazykového vzdělávání
  • příspěvek na stravování
  • zaučení od zkušených kolegů
  • účast na školeních
  • kariérní růst