OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE| AUTOMATIZACE

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
45 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
12-23-389608-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro jedničku na trhu v oblasti automatizace přijmeme kolegu či kolegyni na pozici OBCHODNĚ-TECHNICKÉHO ZÁSTUPCE pro oblast automatizace!

Náplní práce bude:

  • poskytování technické podpory zákazníkům
  • rozvoj obchodu
  • komunikace a podpora stávajících zákazníků
  • hledání nových zákazníků
  • prezentace produktů
  • analýza a návrh řešení zákaznických požadavků
  • spolupráce s konstrukcí a dalšími odděleními
  • reporting
  • vypracování nabídek
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání technického zaměření
  • alespoň 3 roky praxe v oblasti průmyslové automatizace, strojírenství, mechatroniky a robotiky
  • technický background
  • znalost AJ (materiály ke školení a vzdělávání, interní komunikace)
  • zkušenosti s prodejem a poskytováním řešení na základě potřeb zákazníků
  • dobré komunikační dovednosti
  • schopnost vyjednávat
Benefity
  • 25 dní dovolené
  • služební automobil
  • stravenkový paušál
  • jazykové vzdělávání
  • kompletní zaškolení
  • služební notebook a telefon
  • další benefity