OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
45 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
6-13-339953
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Zajímá Vás obchod a chcete se věnovat prodeji špičkových produktů? Po dlouhé době hledáme nového parťáka do našeho týmu na pozici OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE.

Jaká práce Vás u nás čeká?
- prodej a technická podpora špičkových produktů firmy
- převzetí stávajících klientů, stabilizované vztahy
- částečně také získávání nových zákazníků v oblasti průmyslové automatizace
- příprava a prezentace nabídek
- práce v terénu + home office

Svěřený region: Vysočina, Brno, Jindřichův Hradec

Požadavky

- SŠ/VŠ elektro vzdělání
- znalosti v oboru průmyslové automatizace
- zkušenost v prodeji technického produktu s poskytováním technické podpory
- jsme schopni zaučit i mladší kolegy, ale zkušenost s aktivním obchodem v terénu je nutností
- komunikativní znalost AJ podmínkou
- ŘP sk. B, aktivní řidič

S výběrem si dáme určitě záležet. Dobrá atmosféra v týmu je pro nás hodně důležitá. A přestože každý obchoďák pracuje ve svém regionu samostatně, máme zkrátka rádi, když se nám spolu i na dálku pracuje víc než dobře.

Benefity

- fixní mzda 45-50 000 Kč
- roční bonusy dle individuálních úspěchů a obratu firmy
- služební auto i pro soukromé účely
- home office
- týden dovolené navíc
- paušální příspěvek na stravování
- telefon, notebook, tiskárna
- paušál na proplacení internetu