Obchodně-technický zástupce

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
45 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
19-23-366002
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti s prodejem UPS záložních systémů, či podobných elektro produktů?

Domluvíte se anglicky?

Láká Vás práce v moderní společnosti, jedničce na trhu v oblasti SW a HW řešení pro datová centra?

Máme pro Vás skvělou pracovní příležitost.

Přihlaste se na pozici:

Vaší náplní práce bude:

  • Získávání nových zákazníků a péče o zákazníky stávající
  • Udržování a prohlubování obchodních vztahů
  • Prezentace produktového portfolia společnosti
  • Samostatné vedení obchodních jednání
  • Tvorba obchodních nabídek a zpracování kalkulací
  • Plnění obchodního plánu
  • Analýza prodeje a trhů a monitoring trhu
  • Příprava a realizace marketingové strategie prodeje nových produktů
Požadavky
  • SŠ nebo VŠ ideálně technického směru
  • Obchodní zkušenosti, orientaci na zákazníka
  • Vyjednávací a organizační schopnosti
  • Flexibilitu, orientaci na výsledek
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Proaktivní přístup
  • Samostatnost, spolehlivost, loajalitu
  • Chuť učit se novým věcem
  • Praxe na obdobné pozici min. 1 rok

Řidičský průkaz sk. B

Benefity
  • 25 dnů dovolené + 4 dny dodatkového volna
  • Roční bonusy
  • Provizní systém
  • Služební automobil i k soukromým účelům
  • Občerstvení na pracovišti
  • Flexibilní pracovní doba
  • Mobilní telefon a notebook i pro soukromé účely
  • Multisport karta
  • Cafeteria systém
  • Vzdělávací kurzy

Nástup nejlépe IHNED nebo dle dohody.