Obchodně technický zástupce

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
35 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
8-23-378435
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro našeho významného klienta, který se zabývá prodejem technického produktu, hledám vhodného uchazeče na pozici obchodního zástupce.

Náplň práce:¨

  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí na trhu
  • Péče o stávající zákazníky a technické poradenství
  • Příprava smluv a jiná administrativa
  • Sjednávání schůzek a obchodních příležitostí
Požadavky

Jaké máme požadavky:

  • minimálně 3 roky zkušeností na obdobné pozici
  • SŠ/VŠ
  • Čtení technické dokumentace, obecná znalost technického produktu
  • Schopnost vést obchodní jednání, umění rozpoznat příležitosti a potenciál
  • Analytické a systematické myšlení
  • Ochota cestovat a být aktivním řidičem sk. B
Benefity

bonusy + prémie

příspěvek na penzijní připojištění

zaměstnanecká půjčka bezúročná

služební auto se smlouvou i pro soukromé užití, počítač

služební telefon + pro dva členy rodiny zvýhodněný tarif

příspěvek na stravování 130 Kč (zaměstnanec si nic nedoplácí)

flexibilní pracovní doba

200 hodin dovolené

3 dny zdravotního volna

sleva na výrobky