Obchodně technický specialista/-ka | ELEKTROMATERIÁL | PRAHA

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
33 000 - 39 000 Kč
Referenční číslo
2-23-354669
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Česká, úspěšná a dynamicky se rozvíjející společnost zaměřená na velkoobchod a maloobchod s elektroinstalačním materiálem hledá do svých řad nového kolegu na pozici:

Obchodně technický specialista/-ka

Náplň práce:

  • Práce na silné pražské pobočce v přátelském týmu
  • Zpracování nabídkových procesů: příprava nabídek a objednávek pro zákazníky ve spolupráci s kolegy, obchodními zástupci a zákazníky
  • Poskytování technické podpory zákazníkům a obchodním zástupcům
  • Vytváření technických a cenových specifikací
  • Zpracování interních hlášení o stavu jednotlivých zakázek
  • Komunikace s dodavateli
Požadavky
  • Technické vzdělání (elektro výhodou)
  • Znalost elektroinstalačního materiálu
  • Praxe v oblasti prodeje s elektro materiálem - výhodou
  • Příjemné vystupování, výborné komunikační schopnosti
  • Důslednost při plnění svěřené práce, samostatnost
  • Pro-aktivní a obchodní přístup
  • dobrá znalost MS office; SAP výhodou
Benefity
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Práci pro stabilní českou společnost, která se neustále rozvíjí
  • Profesní růst
  • Interní vzdělávací programy a školení
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč (příspěvek zaměstnavatele 55 Kč)
  • MultiSport kartu
  • Kurzy anglického jazyka plně hrazené zaměstnavatelem
  • Příspěvek na volnočasové aktivity 6000 Kč (lékárna, dovolená, kino, divadlo, vzdělávání a další..)
  • 5 týdnů dovolené po roce u firmy
  • Slevy na firemní produkty