Obchodně-technický poradce | Stavebnictví - upevňovací systémy

Obor
Plný úvazek
Mzda
50 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
4-23-382002
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme Obchodníka z oblasti stavebnictví, ideálně se zaměřením na upevňovací systémy.

Máte zkušenosti na obchodní pozici v obdobném oboru?

Máte komunikativní znalost AJ a nebojíte se nových výzev?

Pak zde pro Vás máme skvělou příležitost!

Náplň práce:

  • vyhledávání nových obchodních příležitostí (v rámci celé České Republiky)
  • prodej upevňovacích systémů a techniky
  • sledování konkurence
  • reporting zahraničnímu managementu
  • práce převážně v terénu; 100% home office
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání technického směru
  • zkušenosti z obdobné pozice Obchodního zástupce (s totožným, či podobným zaměřením)
  • zkušenosti v oboru stavebnictví
  • komunikativní znalost AJ (reporting zahraničnímu managementu)
  • ochota často cestovat (v rámci celé ČR)
  • příjemné a reprezentativní vystupování
Benefity
  • bonusový systém (měsíční)
  • služební automobil (i k soukromým účelům)
  • mobil, notebook