OBCHODNĚ TECHNICKÝ MANAŽER| STROJÍRENSTVÍ| MIMO AUTOMOTIVE

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
8-23-373900
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Naplňuje Vás obchodně - technická činnost? Máte technické povědomí a oblast strojírenství pro Vás není neznámou? Ovládáte parádně německý jazyk?

Hledáme pracovníka/ pracovnici na pozici OBCHODNĚ TECHNICKÝ MANAŽER ve strojírenství mimo automotive.

Co Vás na pozici OBCHODNĚ TECHNICKÝ MANAŽER bude čekat:

  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí na trhu (nové produkty, projekty, zákazníci)
  • Péče o stávající zákazníky a technické poradenství
  • Příprava kalkulací pro ekonomické vyhodnocení potenciálních obchodních příležitostí ve spolupráci s dalšími odděleními
  • Účast na přípravě a realizaci nových projektů
  • Řízení obchodního úseku pro strojírenskou výrobu
Požadavky

Požadavky na pracovní pozici OBCHODNĚ TECHNICKÝ MANAŽER:

  • SŠ/ VŠ vzdělání technického nebo obchodního směru
  • 5 let zkušeností na obdobné pozici
  • Německý jazyk na plynulé úrovni (schopnost se domluvit v zahraničí)
  • Znalost kalkulace nákladů, stanovení cen výrobků
  • Čtení výkresové dokumentace, obecná znalost výrobních technologií
  • Schopnost vést obchodní jednání, umění rozpoznat příležitosti a potenciál
  • Analytické a systematické myšlení
  • Ochota cestovat a být aktivním řidičem sk. B

Výhodou:

  • Znalost anglického jazyka
Benefity
  • Služební automobil i pro soukromé účely
  • Služební Notebook a mobilní telefon
  • Roční bonusy s vazbou na dosažené výsledky
  • Pojištění odpovědnosti
  • Věrnostní odměny, odměny za pracovní a životní výročí
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zvýhodněné zaměstnanecké půjčky, příspěvky na dětské tábory
  • Závodní stravování
  • Výuka cizích jazyků (AJ/NJ)