OBCHODNĚ TECHNICKÝ MANAŽER | Mladá Boleslav | Automatizace

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
45 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
19-23-361685
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste zkušený obchodník se zkušenostmi a zápalem do průmyslových technologií?

Pro našeho klienta, společnost, která patří mezi světové leadery v oboru průmyslové automatizace, hledáme týmového hráče na pozici:

OBCHODNĚ TECHNICKÝ MANAŽER (pro Středočeský a Liberecký kraj)

Náplň práce:

  • rozvoj obchodní spolupráce ve svěřeném regionu
  • schůzky se stávajícími i potenciálními zákazníky z různých pracovních pozic a úrovní (management, projekce, konstrukce, vývoj-inovace, nákup, údržba)
  • podpora strategických firemních cílů
Požadavky
  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání - ideálně technického, nebo obchodního zaměření
  • zkušenosti s obdobné obchodní pozice s technickým produktem (ideálně Průmysl 4.0)
  • být kreativní a empatický k potřebám zákazníka
  • efektivně plánovat svou aktivitu s ohledem na priority
  • komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • silné organizační a komunikační schopnosti
  • ochota často cestovat
  • aktivní řidič (sk. B)
  • reprezentativní vystupování
  • výhodou jsou prokazatelné obchodní výsledky, zkušenosti, znalost trhu a problematiky v oboru průmyslové automatizace z předchozího zaměstnání
Benefity
  • měsíční bonusový systém
  • roční odměny
  • automobil i pro soukromé účely
  • mobil
  • notebook
  • silná a moderní společnost