Obchodně-technický konzultant | SW produkt

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
65 000 - 85 000 Kč
Referenční číslo
16-23-377494
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro technologicky zaměřenou firmu pomáhající stavařům po celém světě aktuálně hledáme technického obchodního konzultanta, který bude propojovat požadavky zákazníků s produktovými manažery a vývojovým týmem firmy.

Jak si blíže pozici představit?

  • prodejní podpora pro Česko a Slovensko
  • podpora pro stávající zákazníky, zpracování jejich poptávek a požadavků, udržování dobrých vztahů
  • jednání s potenciálními zákazníky, kteří projevili zájem o zkušební verzi programů
  • předávání zpětné vazby od zákazníků týmu produktových inženýrů, kteří mají na starosti vylepšování produktů
  • reprezentace společnosti na konferencích a veletrzích
Požadavky

Jaké znalosti a dovednosti u kandidátů hledáme?

  • technicky orientované vzdělání, zaměření na stavebnictví/konstruktérskou činnost výhodou
  • praxe na obchodní pozici/technický sales support apod.
  • software produkty pro vás nejsou španělskou vesnicí
  • domluvíte se anglicky, firma se pohybuje na mezinárodním trhu
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 sick days
  • jazykové vzdělávání
  • možnost práce převážně z domu nebo kancelář v Brně