OBCHODNĚ - TECHNICKÝ INŽENÝR

Obor
Referenční číslo
4-30-338987
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš vystudovaný technický obor, nejlépe strojírenství nebo automatizace? Domluvíš se anglicky, umíš velmi dobře pracovat s technickou dokumentací a máš výborné prezentační dovednosti?
Nabízíme Ti možnost pracovat ve společnosti, která patří ke světové špičce ve svém oboru TECHNICKÝ INŽENÝR.

Náplň práce:
* úzká spolupráce s obchodním týmem
* analýza potřeb zákazníka
* návrhy technických řešení, zpracování nabídek pro klienty
* komunikace se zahraničními klienty
* prezentace
* návrhy technických řešení

Požadavky

* SŠ /VŠ technického směru nejlépe strojírenství nebo automatizace
* zkušenost na obdobné pozici - Technical sales
* velmi dobrá znalost AJ
* silný technický background
* orientace v číslech, datech
* reprezentativní vystupování, schopnost jednat na vysoké úrovni

Benefity

* 13 plat
* stravenky
* 25 dnů dovolené v závislosti na délce prac.poměru
* důchodové a životní pojištění
* benefity ve formě sportovního vyžití
* jazykové kurzy