OBCHODNĚ - TECHNICKÝ INŽENÝR

Referenční číslo
4-30-342669
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš vystudovaný technický obor, nejlépe strojírenství nebo automatizace? Domluvíš se anglicky, umíš velmi dobře pracovat s technickou dokumentací a máš výborné prezentační dovednosti?

Nabízíme Ti možnost pracovat ve společnosti, která patří ke světové špičce ve svém oboru TECHNICKÝ INŽENÝR.

Náplň práce:

  • úzká spolupráce s obchodním týmem
  • analýza potřeb zákazníka
  • návrhy technických řešení, zpracování nabídek pro klienty
  • komunikace se zahraničními klienty
  • prezentace
  • návrhy technických řešení
Požadavky
  • SŠ /VŠ technického směru nejlépe strojírenství nebo automatizace
  • zkušenost na obdobné pozici - Technical sales
  • velmi dobrá znalost AJ
  • silný technický background
  • orientace v číslech, datech
  • reprezentativní vystupování, schopnost jednat na vysoké úrovni
Benefity
  • 13 plat
  • stravenky
  • 25 dnů dovolené v závislosti na délce prac.poměru
  • důchodové a životní pojištění
  • benefity ve formě sportovního vyžití
  • jazykové kurzy