OBCHODNĚ TECHNICKÁ PODPORA | Vhodné i pro absolventy

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
40 000 - 45 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
19-23-406578-1
Popis pozice

Láká Vás svět automotive? Domluvíte se anglicky a máte již nějaké zkušenosti se zákaznickým servisem?

Pošlete nám své CV a staňte se součástí nadnárodní společnosti působící v oblasti automotive!

Co bude náplní Vaši práce?

  • Technická podpora zákazníkům
  • Spolupráce s kolegy z jiných oddělení
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli
  • Vedení evidence zboží
  • Shromažďování a doplňování neskladových dílů
  • Péče o firemní vozidla, objednávání servisu
  • Správa reklamací
  • Administrativní práce

Pozice je vhodná i pro absolventy

Požadavky
  • Anglický jazyk na úrovni B2 (písemná i mluvená forma)
  • Zkušenosti v oblasti zákaznických služeb nebo technické podpory
  • Další jazyk výhodou
  • Zkušenosti v automobilovém průmyslu nebo s náhradními součástky výhodou
  • Zkušenosti s manuální prací výhodou
  • Flexibilita, samostatnost, komunikativní a vyjadřovací schopnosti
  • Řidičský průkaz sk. B
Benefity
  • 4 týdny dovolené
  • 3 sick days
  • Stravenkový paušál
  • Doprava do práce zabezpečená autobusem od stanice metra
  • Osobní rozvoj