Obchodně-poradenský zástupce | Zemědělství

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
50 000 - 63 000 Kč
Referenční číslo
8-23-359204
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zemědělské vzdělání a zkušenosti z obchodní/poradenské pozice v oboru zemědělství?

Přihlaste se!

Pro silnou mezinárodní společnost se širokým sortiment přípravků na ochranu rostlin, osiv hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Obchodní zástupce/poradce

Co bude Vaší pracovní náplní?

  • navazování a udržování kontaktů s farmáři a distributory v daném regionu
  • obchodní návštěvy u cílové skupiny zákazníků (na denní bázi)
  • zpracování analýzy trhu (přehled o situaci v regionu, potřebách zákazníků, aktivitách a produktech konkurence, trendech v zemědělství)
  • spolupráce při uvádění nových produktů BCS na trh
  • organizace, vedení a aktivní účast na odborných kongresech a seminářích
  • reporting přímému nadřízenému
  • vytváření, zodpovědnost a průběžná aktualizace databáze klientů v daném regionu
  • pravidelné doplňování odborných vědomostí
  • řešení případných reklamací
  • spolupráce s produktovými manažery a vedoucím prodeje
Požadavky

SŠ nebo VŠ zemědělské vzdělání

Orientace v oblasti zemědělství

Zkušenosti z obdobné obchodně-poradenské pozice (v obdobném oboru)

Řidičský průkaz sk. B

Komunikativní znalost Anglického jazyka

Benefity
  • 6 týdnů dovolené
  • 12 sick days
  • multisport karta
  • notebook, mobilní telefon
  • příspěvek na životní pojištění