OBCHODNÍ ŘEDITEL | AUTO

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
65 000 - 75 000 Kč
Práce z domu
Částečná práce z domu
Referenční číslo
6-23-401038-5
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš zkušenosti s vedením týmu? Jsi rodilý stratég, oblast obchodu máš v malíčku a k tomu všemu se ještě domluvíš dobře anglicky?

Pro náš obchodní tým hledáme lídra na pozici OBCHODNÍHO ŘEDITELE.

A co bude tvým úkolem?

  • Řízení obchodního týmu
  • Tvorba a realizace obchodní strategie prodeje
  • Návrhy krátkodobého a dlouhodobého plánu rozvoje obchodu
  • Udržování partnerských vztahů se zákazníky
  • Zajištění včasného zpracování nabídek dle žádostí zákazníků
  • Sledování trhu a konkurence
  • Vedení příslušného střediska a týmu obchodníků
  • Komunikace se zákazníky, obchodními partnery i odděleními uvnitř společnosti
Požadavky
  • Min SŠ - technického směru
  • Angličtinu na úrovni B2 (budeš používat hlavně v komunikaci)
  • dobrá znalost MS Office
  • Praxi na pozici obchodního manažera nebo obchodního ředitele alespoň 4 roky
  • Zkušenosti ve vedení obchodního jednání
  • Zaměření a orientace na výsledek
  • Organizovanost, zodpovědnost, strategické schopnosti
  • ŘP sk. B
Benefity
  • 25 dnů dovolené
  • 3 sick days
  • Příspěvek na stravování
  • MultiSport karta
  • Možnost jazykových kurzů
  • Zvýhodněné ceny služeb a produktů u našich smluvních partnerů