OBCHOD | FARMACIE | PSYCHIATRIE | VYSOČINA+VÝCH.ČECHY

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
6-13-354082
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš praxi ve farmacii?

Hledáš ale firmu, která Tě bude inspirovat, podporovat a vzdělávat?

Za kterou se budeš rád/a "prát"?

Chceš být součástí našlápnutého týmu, který má přátelskou atmosféru?

ČTI!

Jedna z předních farmaceutických společností s celosvětovou působností, která pravidelně investuje do vlastního výzkumu, vývoje a výroby léčiv hledá nového kolegu!

1. REGION BUDE VELIKÝ: Vysočina + Východní Čechy

2. SPECIALIZACE: PSYCHIATRIE

3. POČET NÁVŠTĚV 6+2

4. ÚČAST NA ODBORNÝCH SEMINÁŘÍCH/VELETRZÍCH/A JINÝCH AKCÍCH

Pošli mi své kontakty/CV a zavoláme si!

Čekáme právě na TEBE!

Požadavky
  • SŠ/ VŠ vzdělání (farmacie, medicína, přírodní vědy velkou výhodou)
  • Zkušenost na pozici medicínského reprezentanta s Rx produkty PODMÍNKOU!
  • Praxe ve farmacii min. 1 rok NUTNÉ!
  • Aktivní, energická osobnost
  • Obchodní nadání, dobré komunikační dovednosti, tah na branku
  • Samostatnost, flexibilita
  • ŘP skupiny B - chuť cestovat - denně na cestách po svěřeném regionu
  • První pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, poté možnost doby neurčité.
  • Automobil i pro soukromé účely, iPhone, iPad, notebook (to je jasná věc)
  • Individuální rozvržení pracovní doby
  • 5 týdnů dovolené
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Příspěvek na vzdělání, jazykové kurzy, školení