.Net/C# VÝVOJÁŘ | až 40 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
11-16-356333
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Láká Tě práce v IT? Znáš .NET nebo C# nebo Visual Basic a poradíš si s vývojem aplikací? Pokud se domluvíš anglicky, pošli nám svůj životopis!

Obsazujeme pozici .NET VÝVOJÁŘ!

Co Tě čeká:

  • vývoj nových aplikací a tvorba jejich designu
  • řešení představ zákazníků
  • optimalizace stávajících SW aplikací
Požadavky

Co od Tebe potřebujeme:

  • umíš programovat v .NET (C# nebo Visual Basic)
  • znáš relační databáze (SQL Server a/nebo Oracle)
  • mluvíš anglicky
Benefity

Co Ti nabídneme:

  • flexibilní pracovní doba
  • práce v dynamicky se rozvíjejícím odvětví
  • moderní a příjemné kanceláře v centru Liberce
  • součást týmu profesionálů se super šéfem
  • podílení se na zahraničních projektech