NĚMČINÁŘI V JIHLAVĚ POZOR!

Referenční číslo
6-1-382179
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

PODPORA PRO ZÁKAZNÍKY HOVOŘÍCÍ NĚMECKY!

Miluješ hovořit cizím jazykem a hledáš práci, kde němčina bude Tvůj denní chléb?

Pak jsi ji našel/našla!!!!

  • Budeš mluvit/psát/mluvit/psát v němčině!
  • Zároveň budeš pracovat v interním programu. (Do kterého Tě zaškolíme!)
  • Budeš komunikovat napříč firmou - obchod, nákup, výroba...
  • Tvojí starostí budou také reklamace a různé neduhy, které se budeme snažit, co nejrychleji vyřešit.

Pomůžeš nám? Hledáme parťáka do týmu!

Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Němčina na komunikativní úrovni podmínkou!
  • praxe na obdobné pozici velkou výhodou - alespoň při škole brigáda, výpomoc, vše se počítá!
  • MS Office
  • ochota na sobě pracovat, vzdělávat se
  • dynamická, komunikativní osobnost - nebát se řešit i nepříjemné záležitosti
  • nemusíš mít ani řidičák! Skvělá dostupnost MHD!
Benefity
  • náborový příspěvek pro nové zaměstnance
  • motivující finanční ohodnocení / bonusový systém (fixní mzda + docházkový bonus + další bonusy)
  • jazykové kurzy zdarma (možnost v pracovní době)
  • dotované závodní stravování
  • Sick days
  • podpora profesního vzdělávání a osobního rozvoje
  • zaměstnanecké slevy na výrobky