NC horizontkář, 2 směny, Plzeň

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
9-10-354844
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do menší strojírenské minisériové výroby hledáme NC horizontkáře.

Máte praxi na obdobné pozici? Nevadí Vám dvousměnný provoz? Chcete pracovat přímo v Plzni v přátelském kolektivu? Přihlaste se!

NC Horizontkář má u nás na starosti:

  • frézování a vrtání strojních dílů na vodorovné vyvrtávačce (WHF10 a WHQ13)
  • příprava nástrojů
  • korekce programů a upínání dílů, vč. jejich vyrovnání
  • obrábění široké škály materiálů vč.odlitků - výpalků, litiny, nerezu, svařenců a plastů
Požadavky
  • vyučení ve strojírenském oboru
  • znalost programování v systému HEIDENHAIN 375-530
  • čtení výkresové dokumentace
  • znalost měření
  • znalost nástrojů
Benefity
  • profesní vzdělávání
  • jazykové kurzy zdarma
  • možnost cestování
  • závodní stravování (zaměstnanecký podíl 29 Kč)
  • příspěvek na penzijní pojištění 900 Kč/měs (po zkušební době)
  • 21% platu bonus na Vánoce/dovolenou
  • týden dovolené navíc