Nástrojář, Stříbro

Plný úvazek
Mzda
25 000 - 30 000 Kč
Referenční číslo
9-21-345528
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro svého významného klienta, který aktuálně staví svůj výrobní závod ve Stříbře, obsazujeme pozici NÁSTROJÁŘ.

Máte zkušenosti z podobné pozice ve výrobní firmě? Vyznáte se ve výrobních nástrojích a materiálech? Neváhejte nás kontaktovat. Firma využívá nejmodernější technologie a plně automatizovanou výrobu. Jejím produktem jsou plechovky pro přední výrobce nápojů.

Staňte se součástí týmu a my Vás toho spoustu naučíme. Zvýšíte si kvalifikaci a stanete se členy moderní nadnárodní společnosti.

Požadavky
  • Předchozí zkušenost s podobnou pozici
  • Znalost výrobních nástrojů a materiálů
  • Obecné znalosti údržby
  • Technické povědomí
  • Požadovaná znalost ISO, H&S a požární ochrany
  • Uživatelská znalost práce na PC
Benefity
  • roční bonusové ohodnocení
  • prémie za za odpracované víkendy (25 %)
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky v hodnotě 80 Kč/den
  • příspěvek na dopravu 3 Kč/km
  • vánoční bonus
  • příspěvek na dovolenou
  • firemní akce