NÁSTROJAŘ | LIBEREC

Plný úvazek
Mzda
214 - 245 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
110-10-400534-10
Popis pozice

Hledáme zkušeného a zručného NÁSTROJAŘE, který se připojí k našemu týmu! Máte vzdělání techncikého směru a orientuje se v technické dokumentaci?

Pokud ano, tak se těším na Váš životopis!

Náplň práce:

  • zodpovědnost za technický stav nástrojů, jejich údržbu a případnou opravu
  • preventivní a prediktivní údržby strojů dle TPM manuálu
  • zodpovědnost za přidělené hmotné zdroje, technický stav nářadí, nástrojů a jejich dostupnost
  • drobné opravy frézováním, soustružením, navařováním
  • spolupráce s technikem BOZP a PO
  • obsluha VZV, jeřábu, soustruhu, frézy
  • dodržování standardů 6S a udržování pracoviště v čistotě
Požadavky
  • SOU nebo SŠ vzdělání technického směru
  • praxe na obdobné pozici
  • znalost konstrukce strojů
  • znalost technické dokumentace
  • ochota pracovat na směny
Benefity

NABÍZÍME:

  • plnohodnotné zaškolení
  • motivující pracovní a finanční podmínky
  • měsíční příplatky 1000 Kč
  • dlouhodobý HPP u nadnárodní výrobní společnosti
  • práci v přátelském kolektivu
  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • roční bonusy
  • věrnostní bonusy